دکتر حمید رضا محبوبی

دکتر حمیدرضا محبوبی پزشک متخصص بیماری های داخلی است و هم اکنون در حال گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی بیماری های گوارش و کبد بالغین در دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. وی که متولد یزد می باشد تحصیلات قبل از دانشگاه را در همین شهر گذرانده است. دوره پزشکی عمومی و دوره تخصص بیماری های داخلی را در دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس گذرانده است. وی سابقه فعالیت به عنوان پزشک در بستک (هرمزگان)، زیرکوه (خراسان جنوبی) و مرودشت (فارس) را نیز دارد. سابقه فعالیت های علمی و پژوهشی و همچنین چاپ مقالات متعدد علمی در مجلات پزشکی معتبر دنیا دارد.
هدف از این وب سایت ارایه مطالب آموزشی در زمینه های مختلف پزشکی می باشد. از جمله مهمترین مباحث پزشکی که در این وب سایت در مورد آنها مطالب آموزشی را خواهید دید شامل کروناویروس، بیماری های گوارشی و کبدی از جمله کبد چرب و همچنین بیماری های داخلی می باشد.
در این وب سایت علاوه بر مقالات آموزشی پزشکی، مطالب زیادی شامل اخبار جدید پزشکی و آگاهی بخشی نسبت به شایعات پزشکی را خواهید دید. این وب سایت سعی دارد در زمینه بیماری های مانند کبد چرب و مشکلات گوارشی و همچنین کروناویروس کامل ترین مطالب آموزشی را پوشش دهد.

سبد خرید
اسکرول به بالا